Posiedzenie Zarządu Regionu Dolnośląskiego NSZZ „Solidarność” -80

20 marca br. odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu, w którym gościnnie udział wzięła pani poseł Agnieszka Ścigaj z ugrupowania Kukiz’15. Pani poseł mówiąc o zbliżających się wyborach do Europarlamentu, zwróciła się z apelem o poparcie jej kandydatury. W krótkim wystąpieniu przedstawiła hasłowo program ugrupowania z którym startuje w tych wyborach.

Po wystąpieniu pani poseł rozpoczęły się właściwe obrady Zarządu, który zajął się m. in. zatwierdzeniem Regulaminu Pracy Zarządu, przygotowaniami do VIII Zjazdu Delegatów Regionu Dolnośląskiego. Nie zabrakło także rozmów na temat zmian dotyczących składania deklaracji CIT-8 przez organizacje związkowe, czy też powracającego tematu dotyczącego zmian w Ustawie o związkach zawodowych i Kodeksie Pracy, które obowiązują od tego roku.