Spotkanie pn. Karczma Piwna w polkowickiej Oberży Pod Szybem

18 listopada br. w spotkaniu pn. Karczma Piwna, na zaproszenie Przewodniczącego KZ NSZZ”Solidarność”-80 przy ZG Polkowice-Sieroszowice – Roberta Stanisławskiego, uczestniczyli reprezentując Zarząd Regionu: Marian Radoła wraz z Wiesławem Lesiewiczem. Wśród zaproszonych gości był również Antoni Bludnik z MOZ NSZZ”Solidarność”-80 przy KGHM PM S.A. oddział Huta Miedzi Głogów.

Warto nadmienić, że Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność”-80 przy ZG Polkowice-Sieroszowice obchodzi swoje 25 lecie. Z tej okazji odznakami upamiętniającymi jubileusz ćwierćwiecza istnienia organizacji uhonorowano nie tylko jej członków, ale również Mariana Radołę oraz Antoniego Bludnika.

Takie spotkania są okazją podziękowania za pracę związkową wyróżniającym się członkom, przyznając im Honorowe Odznaki NSZZ „Solidarność”-80. Z rąk Przewodniczącego Zarządu Regionu Dolnośląskiego otrzymali je:

Srebrną Odznakę

1. Robert Dyba
  2. Robert Stanisławski
  3. Zbigniew Belkiewicz

Brązową Odznakę

1. Jerzy Stebelski
    2. Remigiusz Wołyniec

Jubileuszowe spotkanie w polkowickiej Oberży Pod Szybem to nie tylko część oficjalna. To także okazja do wspólnej związkowej zabawy np. podczas uczestniczenia w licznych konkursach z nagrodami oraz biesiadowania z kuflem piwa w ręku.